Jednym z czołowych produktów cieszących


FAM Technika Odlewnicza Sp. z o.o. to jedno z rozwojowych przedsiębiorstw na rynku międzynarodowym i krajowym, oferującym wysokiej jakości, innowacyjne akcesoria budowlane oraz meblowe. Ponadto jednostka specjalizuje się w usługach odlewniczych metodą ciśnieniową, zapewniającą najwyższą jednorodność konstrukcji detalu. Swoim doświadczeniem oraz zaangażowaniem proponuje rozwiązania sprawdzające się w wielu punktach i gwarantujące perfekcyjną wygodę oraz poczucie bezpieczeństwa. FAM Technika Odlewnicza Sp. z o.o. działa w oparciu o certyfikaty internacjonalne, stanowiące wytyczne do słusznego jej funkcjonowania.

Jednym z czołowych produktów, cieszących się dużą popularnością nie tylko w naszym kraju, jest klamka antybakteryjna FAM. Rozwiązanie, wprowadzone jako jedno z początkowych na rynku odznacza się zaawansowaniem technologicznym i skorzystaniem najświeższej wiedzy w zakresie odlewów ciśnieniowych. Jej unikalność bazuje na dodaniu do farby proszkowej nowoopracowanej, czynnej substancji wykazującej intensywne właściwości antymikrobiologiczne używające system oraz własną reaktywność. Klamka antybakteryjna zostaje w następstwie tego bezpieczna przez długie lata, nie tracąc swojej powłoki. Rozwiązanie, o którym mowa stosowane jest przede wszystkim https://fam-to.pl/pl/9676-2/ w branży meblowej, po największej części w sąsiedztwie lokalizacji powiązanych z medycyną i żywnością. Stanowi ideę, umożliwiającą skuteczne ograniczenie występowania, jak oraz roznoszenia drobnoustrojów gramdodatnich, gramujemnych, wszelkiego typu alg i grzybów pleśniowych oraz drożdżowych.

Pomysł własne przeznaczenie odnajduje na każdego rodzaju powierzchni, wszędzie tam, gdzie możliwe jest zastosowanie farby proszkowej. Mowa tutaj pomiędzy innymi o klamkach drzwiowych i okiennych, użytkowanych każdego dnia przez duże ilości pracowników czy Klientów. Co ważniejsze, na witrynie https://fam-to.pl/pl/9676-2/ zdobyć można wszystkie szczegółowe wiadomości oraz skontaktować się z przedstawicielem firmy, z chęcią prezentującym szeroką ofertę. Produkt przytoczony powyżej jest godny uwagi firm, które stawiają na innowacyjne rozwiązania, bezpieczeństwo oraz wytrzymałość.

Tagi dla artykułu

technika grzewcza, usługi

Komentarze: 2


noavatar.png
Kaczorowski 2020-10-08

Trwale na przodzie czerwca przejeżdżali do nas na latko

noavatar.png
Kobylarz 2021-01-10

Każdorazowo na świtu czerwca zjeżdżali do nas na latko